Меню
Україна, Київ, вул. Ярославів Вал 17А, 100а-А
Наша адреса:
Україна, Київ, вул. Ярославів Вал 17А, 100а-А
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Аметист

Пірамідка з аметисту
0
280.00грн.
Аметист, сережки
0
399.00грн.
Сережки з натуральних необроблених кристалів аметисту. Кожна сережка - зросток з декількох кристалів аметисту. Всі грані кристалів природні, не поліровані. Унікальний, неповторний дизайн, створений самою природою, і сильна захисна енергетика аметиста..
Аметист кристал 197г
0
1 000.00грн.
Аметист, кристал-двійник з двома вершинами. Вага 197 г . Довжина 12 см..
Пірамідка з аметистового кварцу 8х8см
0
2 800.00грн.
Унікальна колекційна піраміда золотого перерізу, вирізана вручну з цілого шматка аметистового кварцу. Розмір основи 8х8 см, висота 5 см..
Яйце аметистове
0
3 300.00грн.
яйце з цільного шматка аметисту розміром 8см х 5,5 см, вага 320г. Потужний інструмент збереження молодості  і краси. Якщо викачати обличчя цим яйцем, можна зберігати свіжість і молодість шкіри, не даючи розвиватись зморшкам. Така дія виклик..
Куля з аметисту 84мм
0
3 500.00грн.
Пірамідка з аметисту 5х5 см
0
1 250.00грн.
Пірамідка з аметисту вирізана вручну в пропорціях єгипетських пірамід (золоте січення). Розмір основи 5х5 см, висота 3см. ..


Аметист – різновид кварцу всіх відтінків фіолетового і бузкового кольору. Домішки марганцю та атоми двох- і трьохвалентного заліза надають каменю фіолетового відтінку, інтенсивність якого залежить від кількості таких домішок.

Аметист вважають найціннішим з кварців і використовують в ювелірній справі та як декоративний камінь для художніх виробів.

Якщо в породі сполучаються шари фіолетового аметисту та білого чи прозорого кварцу, такий камінь називають аметистовий кварц. Якщо кварц має два кольори – фіолетовий (аметистовий) та жовтуватий – цитрин, то його називають аметрин.

Цей камінь став символом п’яти світових релігій. Персні Папи Римського і кардиналів, які вони отримують, вступаючи в сан, прикрашені аметистами.

Енергетичні та езотеричні властивості аметисту

Аметист має дуже високі вібрації, здатні розсіювати негативну енергію як на фізичному, так і на астральному і ментальному плані. Якщо ви відчуваєте тривогу, душевний розлад і хвилювання – вам потрібен аметист. Ви бажаєте дружніх контактів, ділових зустрічей, що завершаться успіхом – носіть аметист!

Цей камінь має властивість різко посилювати енергію предметів, розміщених над ним. Це стосується і фотографій людей, поставлених на кристал або друзу аметисту. Ось тому такі популярні аметистові «щітки» - очисники.

Аметист омолоджує шкіру, розгладжує зморшки. Він – єдиний чисто-фіолетовий кам’яний світлофільтр. Відповідає вібраціям 1-ї (Муладхара), 6-ї (Аджна) і 7-ї (Сахасрара) чакр. Камінь приводить до гармонії всі рівні свідомості, тому його так полюбляють використовувати під час медитації. Поклавши його між бровами, можна швидко заспокоїти потік думок.

Аметист вважають одним з найсильніших каменів-захисників на Землі. За своїми захисними властивостями він поступається лише смарагду.

Купити аметист і вироби з нього можна в нашому магазині Crystal Boutique

Ціна аметисту залежить від інтенсивності кольору і прозорості каменю, але вцілому він відноситься до напівдорогоцінних каменів середньої вартості.