Аметист

Пірамідка з аметисту
Аметист, сережки

Аметист, сережки

Сережки з натуральних необроблених кристалів аметисту. Кожна сережка - зросток з декількох кристалів..

399.00грн.

Аметист кристал 197г

Аметист кристал 197г

Аметист, кристал-двійник з двома вершинами. Вага 197 г . Довжина 12 см..

1 000.00грн.

Пірамідка з аметисту 5х5 см

Пірамідка з аметисту 5х5 см

Пірамідка з аметисту вирізана вручну в пропорціях єгипетських пірамід (золоте січення). Розмір основ..

1 250.00грн.

Пірамідка з аметистового кварцу 8х8см

Пірамідка з аметистового кварцу 8х8см

Унікальна колекційна піраміда золотого перерізу, вирізана вручну з цілого шматка аметистового кварцу..

2 800.00грн.

Яйце аметистове

Яйце аметистове

яйце з цільного шматка аметисту розміром 8см х 5,5 см, вага 320г. Потужний інструмент збереженн..

3 000.00грн.

Куля з аметисту 84мм
Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)


Аметист – різновид кварцу всіх відтінків фіолетового і бузкового кольору. Домішки марганцю та атоми двох- і трьохвалентного заліза надають каменю фіолетового відтінку, інтенсивність якого залежить від кількості таких домішок.

Аметист вважають найціннішим з кварців і використовують в ювелірній справі та як декоративний камінь для художніх виробів.

Якщо в породі сполучаються шари фіолетового аметисту та білого чи прозорого кварцу, такий камінь називають аметистовий кварц. Якщо кварц має два кольори – фіолетовий (аметистовий) та жовтуватий – цитрин, то його називать аметрин.

Цей камінь став символом п’яти світових релігій. Персні Папи Римського і кардиналів, які вони отримують, вступаючи в сан, прикрашені аметистами.

Енергетичні та езотеричні властивості аметисту

Аметист має дуже високі вібрації, здатні розсіювати негативну енергію як на фізичному, так і на астральному і ментальному плані. Якщо ви відчуваєте тривогу, душевний розлад і хвилювання – вам потрібен аметист. Ви бажаєте дружніх контактів, ділових зустрічей, що завершаться успіхом – носіть аметист!

Цей камінь має властивість різко посилювати енергію предметів, розміщених над ним. Це стосується і фотографій людей, поставлених на кристал або друзу аметисту. Ось тому такі популярні аметистові «щітки» - очисники.

Аметист омолоджує шкіру, розгладжує зморшки. Він – єдиний чисто-фіолетовий кам’яний світлофільтр. Відповідає вібраціям 1-ї (Муладхара), 6-ї (Аджна) і 7-ї (Сахасрара) чакр. Камінь приводить до гармонії всі рівні свідомості, тому його так полюбляють використовувати під час медитації. Поклавши його між бровами, можна швидко заспокоїти потік думок.

Аметист вважають одним з найсильніших каменів-захисників на Землі. За своїми захисними властивостями він поступається лише смарагду.

Купити аметист і вироби з нього можна в нашому магазині Crystal Boutique

Ціна аметисту залежить від інтенсивності кольору і прозорості каменю, але вцілому він відноситься до напівдорогоцінних каменів середньої вартості.