UA
RU
Україна, Київ, вул. Ярославів Вал 17А, 100а-А
Наша адреса:
Україна, Київ, вул. Ярославів Вал 17А, 100а-А
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Аметист

Аметист, сережки
0
399.00грн.
Сережки з натуральних необроблених кристалів аметисту. Кожна сережка - зросток з декількох кристалів аметисту. Всі грані кристалів природні, не поліровані. Унікальний, неповторний дизайн, створений самою природою, і сильна захисна енергетика аметиста..
Пірамідка з аметистового кварцу висока
0
490.00грн.
Висока пірамідка з аметистового кварцу натурального, розміром  2/2/5,3 см, вага 20 г...
Аметист натуральний, кристал 105 г
0
700.00грн.
Кристал аметисту натуральний. Вага 105 г. Розмір  4,5/4,5/4,0 см. Верхні грані кристалу приполіровані...
Пірамідка з аметистового кварцу 5х5 см
0
1 000.00грн.
Пірамідка з аметистового кварцу натурального. Вирізана вручну в пропорціях єгипетських пірамід (золотий переріз). Розмір основи 5х5 см, висота 3,6 см. Грані гладкі, поліровані. Вага 88 г...
Пірамідка з аметистового кварцу висока 25 г
0
1 000.00грн.
Пірамідка з аметистового кварцу з агатом натурального. Вирізана вручну . Розмір основи 2,5х2,5 см, висота 4,8 см. Грані гладкі, поліровані. Вага 25 г...
Аметист кристал 197г
0
1 500.00грн.
Аметист, кристал-двійник з двома вершинами. Вага 197 г . Довжина 12 см..
Куля з аметисту 84мм
0
3 900.00грн.
Яйце аметистове
0
4 500.00грн.
яйце з цільного шматка аметисту розміром 8см х 5,5 см, вага 320г. Потужний інструмент збереження молодості  і краси. Якщо викачати обличчя цим яйцем, можна зберігати свіжість і молодість шкіри, не даючи розвиватись зморшкам. Така дія виклик..


Аметист – різновид кварцу всіх відтінків фіолетового і бузкового кольору. Домішки марганцю та атоми двох- і трьохвалентного заліза надають каменю фіолетового відтінку, інтенсивність якого залежить від кількості таких домішок.

Аметист вважають найціннішим з кварців і використовують в ювелірній справі та як декоративний камінь для художніх виробів.

Якщо в породі сполучаються шари фіолетового аметисту та білого чи прозорого кварцу, такий камінь називають аметистовий кварц. Якщо кварц має два кольори – фіолетовий (аметистовий) та жовтуватий – цитрин, то його називають аметрин.

Цей камінь став символом п’яти світових релігій. Персні Папи Римського і кардиналів, які вони отримують, вступаючи в сан, прикрашені аметистами.

Енергетичні та езотеричні властивості аметисту

Аметист має дуже високі вібрації, здатні розсіювати негативну енергію як на фізичному, так і на астральному і ментальному плані. Якщо ви відчуваєте тривогу, душевний розлад і хвилювання – вам потрібен аметист. Ви бажаєте дружніх контактів, ділових зустрічей, що завершаться успіхом – носіть аметист!

Цей камінь має властивість різко посилювати енергію предметів, розміщених над ним. Це стосується і фотографій людей, поставлених на кристал або друзу аметисту. Ось тому такі популярні аметистові «щітки» - очисники.

Аметист омолоджує шкіру, розгладжує зморшки. Він – єдиний чисто-фіолетовий кам’яний світлофільтр. Відповідає вібраціям 1-ї (Муладхара), 6-ї (Аджна) і 7-ї (Сахасрара) чакр. Камінь приводить до гармонії всі рівні свідомості, тому його так полюбляють використовувати під час медитації. Поклавши його між бровами, можна швидко заспокоїти потік думок.

Аметист вважають одним з найсильніших каменів-захисників на Землі. За своїми захисними властивостями він поступається лише смарагду.

Купити аметист і вироби з нього можна в нашому магазині Crystal Boutique

Ціна аметисту залежить від інтенсивності кольору і прозорості каменю, але вцілому він відноситься до напівдорогоцінних каменів середньої вартості.