UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Аквамарин

Аквамарин кристал 316г
0
12 895.00грн.
Колекційний кристал натурального аквамарину, вага 316 г, розміри: 10/5,5/4 см..
Аквамарин кулон
0
420.00грн.
Аквамарин натуральний  світлого блідо-зеленуватого відтінку, не прозорий. Кулон, фурнітура з білого металу. Розмір 3 см. Вага 4 г..
Пірамідка з аквамарину висота 4 см
0
5 000.00грн.
Аквамарин, натуральний камінь. Пірамідка вирізана вручну з цільного каменю. Розмір основи 2,1х2,1 см, висота 4 см.  Вага 81 карат. Полірована. Аквамарин — оберіг добробуту, кохання і здоров' я...


Коштовний камінь аквамарин відноситься до групи берилів, утворює прекрасні кристали у вигляді довгостовбчастих шестигранних призм. Колір його — ніжно-блакитний, тому і названий він на честь морської води.

Абсолютно прозорі аквамарини високо цінуються ювелірами, цей камінь в моді сьогодні.

Огранені аквамарини популярні в каблучках, сережках, кольє та браслетах.

Аквамарин: магічні властивості, кому підходить цей камінь

Камінь аквамарин — улюблений амулет подружніх та творчих союзів, взаємного кохання та поваги. Він допомагає берегти кохання навіть у довгій розлуці, сприяє мудрості, розсудливості, чесності.

Холодний блідо-блакитний прозорий кристал аквамарину заспокоює і охолоджує бурхливі страсті, знімає стреси, страхи, фобії, надмірні емоції. Камінь сприяє творчому самовираженню, прояснює мислення, викликає натхнення у людини, що споглядає кристал аквамарину довгий час, медитує на нього. У чоловіків аквамарин розвиває відвагу, сміливість.

Блакитно-зеленуватий, мутний кристал аквамарину — один з ркащих каменів, що оберігає від порчі, від енергетичних вампірів: він відбиває від свого власника весь подібний негатив і повертає його туди, звідки від вийшов.

Аквамарин — камінь, що руйнує обман

Магічні властивості аквамарину проявляються особливо яскраво в сфері людських взаємовідносин: це камінь-антиобман. Будь який обман, направлений проти власника аквамарину, що приручий свій камінь, буде розкритий. А власник аквамарину, в свою чергу, має бути чесним, інакше перестане йому допомагати і репутація брехуна неодмінно постраждає. Власник аквамарину може отримати здатність пізнавати чужі таємниці, йому відкриваються приховані причини дій інших людей, таємниці світів.

Кристал аквамарину, не огранений, натуральний, дає своєму власнику велику енергію, впоратись з якою іноді складно, але з’являється шанс змінити своє життя на краще, позбивившись від негативу і обману, що був присутній в житті і накопичився в астральному тілі.

Аквамарин і знаки зодіаку

З точки зору астрології камінь аквамарин підходить в більшій мірі водяним знакам зодіаку, але оскільки він діє на рівні 5, 6, 7 чакр (вішудха, аджна, сахасрара), то його можуть використовувати люди, що народились під будь-яким знаком зодіаку і прагнуть духовного розвитку.

Купити камінь аквамарин в необробленому вигляді, у вигляді кристалів можна в магазині Crystall Boutique, ціна залежить від колекційної цінності і розміру каменю.