UA
RU
Україна, м. Київ.
Наша адреса:
Україна, м. Київ.
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Агат

Агат  сіро-блакитний 395 г
0
1 450.00грн.
Агат сіро-блакитного кольору, у природній сорочці. Розмір: 10/7/5 см; вага - 395 г..
Агат білий, підвіска
0
390.00грн.
Підвіска із білого агату (галтовка), фурнітура/плетіння з жовтого металу, розміри 4,5/3/1,5 см, вага 28г..
Агат блакитний 740г
0
2 000.00грн.
Колекційний зріз блакитного агата вагою 740г. Довжина 12см, ширина 7,5см, товщина 4см. Дві сторони відполіровані. Чіткий малюнок у вигляді сіро-блакитної п'ятірки всередині каменю допоможе творчим, інтелектуальним людям в повній мірі використову..
Агат в сорочці 218 г
0
485.00грн.
Агат натуральний колекційний, розмір 7,5/5/5 см. Вага 218 г. Агат вкритий природною сорочкою. Всередині камінь має малюнок з дуже тонких напівпрозорих шарів кольору від білого до сіро-блакитного...
Агат жеода
0
3 500.00грн.
Жеода колекційна з агату, в кількох печерках якої сяють кристалики гірського кришталю. Розмір: 11/6/5 см; вага - 427 г..
Агат кулон 4 см
0
250.00грн.
Агат кулон розмір 4/2/1 см..
Агат кулон розмір 3 см
0
285.00грн.
Агат  натуральний. Кулон, фурнітура з білого металу. Розмір 3 см..
Агат моховий підвіска, розмір 3 см
0
350.00грн.
Кулон з мохового агату. Фурнітура – білий метал. Розмір 3 см. ..
Агат моховий підвіска, розмір 4 см
0
340.00грн.
Кулон з мохового агату. Фурнітура – білий метал.  Талісман різнобічних досягнень, захоплюючих подорожей, підвищеного інтересу протилежної статі. Розмір 4 см. ..
Агат сердоліковий 405 г
0
850.00грн.
Натуральний агат сердолікових помаранчевих і сіро-білих відтінків, напівпрозорий, необроблений камінь. Вага 405 г, розмір 9/7/5 см...
Агат, підвіска
0
200.00грн.
Кулон з агату. Довжина 3 см...
Агат, підвіска 2.5 см
0
250.00грн.
Підвіска з натурального агату. Розміри 2.5 х 1.5 см. ..
Агат, пірамідка-маятник
0
500.00грн.
Агат, піраміда-маятник, розмір основи 1,5х1,5 см висота 4,5 см. Може використовуватись як маятник для біолокації або як оберіг. ..
Агатова підвіска
0
285.00грн.
Підвіска з натурального агату, розміри 3/2/1см..
Каблучка з пейзажним агатом
0
320.00грн.
Каблучка з пейзажним агатом, метал — білий медичний сплав. Каблучка безрозмірна, роз'ємна...
Морський Агат полірований 50 г
0
200.00грн.
Морський Агат, полірований, талісман 2022 року, 5,0/4,0/2,0 см., 50г...
Морський Агат хвилястий 22 г.
0
250.00грн.
Морський Агат, хвилястий, талісман 2022, 2,5/2,5/2,0 см., 22г...
Пірамідка з агату 3х3 см
0
555.00грн.
Пірамідка золотого перерізу з агату натурального, розміром  3/3/2 см. Вирізана вручну, грані поліровані...
Пірамідка з агату сердолікового 4 х 4 см
0
990.00грн.
Пірамідка золотого перерізу з агату сердолікового натурального, розміром  4/4/2.5 см. Вирізана вручну, грані поліровані...
Агат з кварцевою щіткою 33 г
0
333.00грн.
Агат, колекційний зразок, з щіткою дрібних кристалів кварцу. Країна походження — Таджикістан. Розмір 4,5/2,6/1,6 см, вага 33 г. ..

Агат – діоксид кремнію, різновид халцедону з тонкомугастим, слоїстим розподіленням забарвлення. Гамма кольорів надзвичайно різноманітна: від чорного до ніжно-блакитного, від ніжно-рожевого до цегляно-червоного.

Агат — твердий камінь, він ідеально полірується і з нього виходять вражаючої краси зрізи. З агату виготовляють прикраси, предмети інтер’єру. У різних часів і народів є свої улюблені різновиди агату і свої легенди про цей камінь.

Камінь був відомий ще у V столітті до нашої ери. Є легенда про те, що кров Ісуса Христа була зібрана в агатову чашу Йосипом Аримафейським, що став засновником Ордену Святого Граалю.

Деякі стародавні народи називали агат оком Творця — і дійсно, концентричні кола агатового малюнку іноді нагадують око. А раз є око — значить, це камінь-оберіг: так вважали раніше, так вважають і сьогодні.

Магічні, цілющі властивості агату

Агат був талісманом чесних трударів, сприяв врожаю, приносив достаток скотарям.

В старовину вважали, що агат народжує любов, пом’якшує біль розлуки, розкриває обман, прояснює приховані думки інших людей.

Камінь вчить людину не звертати уваги на дурниці, проявляє та активізує нові здібності, нові сфери діяльності. У східній філософії агат – символ процвітання, а в західній – символ довголіття.

Агат приводить в рівновагу, стабілізує, захищає.

Властивості агату різних кольорів і видів

Блакитний агат

Найзагадковіший — блакитний агат. Це справді містичний камінь, з ним можна вгадати - і виграти джек пот, але треба правильно поставити ціль. Блакитний агат відкриває серйозні перспективи. Якщо людина правильно вибрала мету, блакитний агат розширить обрій можливостей, допоможе досягти високих перспектив. Однак якщо ціль обрана неправильно, можна врешті-решт залишитися ні з чим. Блакитний агат — камінь везунчиків, що мають гостру інтуїцію, чуття на удачу. Для таких людей цей камінь удачу примножить. Якщо інтуїція не працює, блакитний агат не допоможе.

Найкраще разом із блакитним агатом мати допоміжний камінь на противагу, наприклад, зелений камінь, яскравий і прозорий, типу смарагду, берилу. Зелений камінь в даному випадку допоможе зробити правильний вибір напрямку і зосередитися на ньому, а блакитний агат вже допоможе у досягненні конкретного результату, успіху, і працюватиме більш цілеспрямовано.

За допомогою блакитного агату для вас стануть доступні перспективи, що виходять за межі вашого досвіду.

Моховий агат

Моховий агат — це різноманіття вибору, кошик можливостей. Він допоможе залучити різні джерела, різні можливості, різні контакти, різні напрямки діяльності — всього потроху, тобто це є різноманітність. Завдяки таким якостям моховий агат може добре збалансувати енергетичні центри людини, заспокоїти, привести до рівноваги та стабільного стану. Тобто це стабільність без проривів, рівновага.

Моховий агат знімає стрес, якщо тримати його в руках.

Люди з низькою самооцінкою, поставлені в суворі умови конкуренції в бізнесі, навчаться впевненості і спокою, мистецтву вставати на позиції інших, якщо будуть працювати з енергією мереживного блакитного агату. А якщо в цих «мереживах» є смужки різних кольорів, то такий агат зніматиме стреси, балансуватиме енергії чакр, він же буде потужним оберегом.

Агат дуже сприятливий для дітей, і діти люблять гратися агатами. Це «камені-собаки», що захищають дитину від всякої біди, особливо це стосується жовто-білих агатів. Білий, жовтий агати оберігають від проникнення негативних енергій (вроки, порча, заговори, заздрість, ревність), сприяє доброті, м’якості, спокою і внутрішній впевненості.

Чорний агат як амулет захищає від небезпеки, злих умислів, але викликає печаль.

Смугастий чорно-білий агат дуже добре підходить для медитацій.

Використання агату в фен-шуй

Необроблений агат у вигляді печери — кращий оберіг, що протистоїть вторгненню негативних сил у ваше життя і дім. З цією метою його слід поставити на видному, підвищеному, відкритому місці: камінь буде ніби «бачити» всіх і гармонізувати і людей, і навколишній простір.

Де можна купити агат, прикраси з агату, агатові зрізи, пірамідки з агату?

В інтернет-магазині Crystal Boutique є як необроблені природні колекційні агати та агатові печери різних відтінків, з різних країн та родовищ, так і різноманітні вироби з агату. Ціна агату залежить від колекційної цінності екземпляру, від виду обробки каменю, тощо. Як оберег підійде і агат необроблений, і прикраса з агату.

За бажання обрати камінь особисто, ви можете зконтактувати з нами і відвідати наш виставковий зал в центрі Києва.