Меню
Україна, Київ, вул. Ярославів Вал 17А, 100а-А
Наша адреса:
Україна, Київ, вул. Ярославів Вал 17А, 100а-А
Час роботи
Час роботи магазину:
  • Пн-Пт. з 10:00 до 22:00
  • Сб-Нд. з 10:00 до 20:00

Агат

Агат, підвіска 20 г
0
120.00грн.
Агат натуральний, кулон. Вага 20 г. Довжина 5,5 см. Напівпрозорий жовто-білий натуральний агат - оберіг, захисник від негативних енергій...
Агат, підвіска
0
150.00грн.
Кулон з агату. Довжина 3 см...
Агатова підвіска
0
150.00грн.
Підвіска з натурального агату блакитного відтінку, довжиною 3.5 см..
Агат, підвіска 2.5 см
0
150.00грн.
Підвіска з натурального агату. Розміри 2.5 х 1.5 см. ..
Агат, підвіска 12 г
0
240.00грн.
Підвіска з напівпрозорої пластинки каменю агату. Кріплення підвіски зроблене у вигляді замочка. Розмір каменю 4 х 3,5 см, вага 12 г..
Каблучка з пейзажним агатом
0
320.00грн.
Каблучка з пейзажним агатом, метал — білий медичний сплав. Каблучка безрозмірна, роз'ємна...
Агат 1450г
0
380.00грн.
Агатова печера ціла. Таджикістан. Вага 1450 гТака печера з дрібними кришталиками всерадині добе очищує простір від негативу..
Куля з агату 44мм
0
850.00грн.
Шар з натурального агату. Вага 117г, діаметр кулі44мм. ..
Агат блакитний 115 г
0
900.00грн.
Колекційний зріз блакитного агату вагою 115 г. Довжина 5 х 4 х 2,8 см. Дві сторони відполіровані. Чіткий малюнок у вигляді тонких біло-сіро-блакитних шарів, що йдуть глибоко всередину каменю, нагадує око.Потужний оберіг, один з найсильніших в св..
Агат моховий 174г
0
1 000.00грн.
Колекційний моховий агат вагою 174г, діаметр 7 см, з мініатюрною печеркою з дрібними кришталиками гірського кришталю. Полірований з одної сторони. ..
Агат блакитний 740г
0
2 000.00грн.
Колекційний зріз блакитного агата вагою 740г. Довжина 12см, ширина 7,5см, товщина 4см. Дві сторони відполіровані. Чіткий малюнок у вигляді сіро-блакитної п'ятірки всередині каменю допоможе творчим, інтелектуальним людям в повній мірі використову..


Агат – діоксид кремнію, різновид халцедону з тонкомугастим, слоїстим розподіленням забарвлення. Гамма кольорів надзвичайно різноманітна: від чорного до ніжно-блакитного, від ніжно-рожевого до цегляно-червоного.

Агат — твердий камінь, він ідеально полірується і з нього виходять вражаючої краси зрізи. З агату виготовляють прикраси, предмети інтер’єру. У різних часів і народів є свої улюблені різновиди агату і свої легенди про цей камінь.

Камінь був відомий ще у V столітті до нашої ери. Є легенда про те, що кров Ісуса Христа була зібрана в агатову чашу Йосипом Аримафейським, що став засновником Ордену Святого Граалю.

Деякі стародавні народи називали агат оком Творця — і дійсно, концентричні кола агатового малюнку іноді нагадують око. А раз є око — значить, це камінь-оберіг: так вважали раніше, так вважають і сьогодні.

Магічні, цілющі властивості агату

Агат був талісманом чесних трударів, сприяв врожаю, приносив достаток скотарям.

В старовину вважали, що агат народжує любов, пом’якшує біль розлуки, розкриває обман, прояснює приховані думки інших людей.

Камінь вчить людину не звертати уваги на дурниці, проявляє та активізує нові здібності, нові сфери діяльності. У східній філософії агат – символ процвітання, а в західній – символ довголіття.

Агат приводить в рівновагу, стабілізує, захищає.

Властивості агату різних кольорів і видів

Моховий агат знімає стрес, якщо тримати його в руках.

Люди з низькою самооцінкою, поставлені в суворі умови конкуренції в бізнесі, навчаться впевненості і спокою, мистецтву вставати на позиції інших, якщо будуть працювати з енергією мереживного блакитного агату. А якщо в цих «мереживах» є смужки різних кольорів, то такий агат зніматиме стреси, балансуватиме енергії чакр, він же буде потужним оберегом.

За допомогою блакитного агату для вас стануть доступні перспективи, що виходять за межі вашого досвіду.

Агат дуже сприятливий для дітей, і діти люблять гратися агатами. Це «камені-собаки», що захищають дитину від всякої біди, особливо це стосується жовто-білих агатів. Білий, жовтий агати оберігають від проникнення негативних енергій (вроки, порча, заговори, заздрість, ревність), сприяє доброті, м’якості, спокою і внутрішній впевненості.

Чорний агат як амулет захищає від небезпеки, злих умислів, але викликає печаль.

Смугастий чорно-білий агат дуже добре підходить для медитацій.

Використання агату в фен-шуй

Необроблений агат у вигляді печери — кращий оберіг, що пртистоїть втргненню негативних сил у ваше життя і дім. З цією метою його слід поставити на видному, підвищеному, відкритому місці: камінь буде ніби «бачити» всіх і гармонізувати і людей, і навколишній простір.

Де можна купити агат, прикраси з агату, агатові зрізи, пірамідки з агату?

В інтернет-магазині Crystal Boutique є як необроблені природні колекційні агати та агатові печери різних відтінків, з різних країн та родовищ, так і різноманітні вироби з агату. Ціна агату залежить від колекційної цінності екземпляру, від виду обробки каменю, тощо. За бажання обрати камінь особисто, ви можете зконтактувати з нами і відвідати наш виставковий зал в центрі Києва.